Zwiggelaar Auctions: Books, Graphics, Ephemera - Session I, 34a, Amsterdam

Auction Report
December 01, 2025 - December 01, 2025
Page Size: 540 items in 22 pages
329 OETINGERI J.

TRACTATUS DE JURE ET CONTROVERSIIS LIMITUM

Ulm 1667 EUR 150.00 - 300.00 Not Sold
330

PAMPHLETS, LOT OF SIX: (1) TRACTAET VAN VREDE, TUSSCHEN DE HEEREN STATEN GENERAEL

Amst. 1666 EUR 100.00 - 200.00 EUR 184.52
331 (WITT, J. DE)

[PAMPHLETS, ORDINANCES, ETC.] DEDUCTIE, OFTE DECLARATIE, VAN DE STATEN VAN HOLLANDT ENDE WEST-VRIESLANDT

The Hague 1654 EUR 100.00 - 200.00 EUR 237.24
332

[PAMPHLETS, ORDINANCES, ETC.] DUTCH LETTERPRESS PLACARDS, LOT OF SEVEN

Brielle 1769 EUR 80.00 - 150.00 EUR 184.52
333

[PAMPHLETS, ORDINANCES, ETC.] EXTRACT UYT HET REGISTER DER RESOLUTIEN VAN DE (...) STAATEN GENERAAL (...), LOT OF 30

N.pl. 1651-1786 EUR 80.00 - 150.00 EUR 210.88
334

[PAMPHLETS, ORDINANCES, ETC.] EXTRACT UYT HET REGISTER DER RESOLUTIEN VAN DE (...) STAATEN GENERAAL (...), LOT OF 79

N.pl. 1790-92 EUR 150.00 - 300.00 EUR 289.96
335

[PAMPHLETS, ORDINANCES, ETC.] MILITARY RESOLUTION, LOT OF FIVE EXTRACTS FROM THE PATRIOTTEN-PERIOD

1779-1785 EUR 100.00 - 200.00 EUR 210.88
336

[PAMPHLETS, ORDINANCES, ETC.] NADER RESOLUTIEN PLACCATEN EN REGLEMENTEN (...) VAN HET LANDSCHAP DRENTHE

Meppel 1757 EUR 70.00 - 120.00 EUR 210.88
337

[PAMPHLETS, ORDINANCES, ETC.] ORDINANCES, LOT OF SEVEN

The Hague 1751 EUR 80.00 - 150.00 EUR 158.16
338

[PAMPHLETS, ORDINANCES, ETC.] ORDONNANTIE ENDE PLACCAET DES CONINCK OP 'T STUCK VANDE MUNTE

Antwerp 1622 EUR 70.00 - 120.00 EUR 316.32
339

[PAMPHLETS, ORDINANCES, ETC. PLAGUES] PLACAAT (...) DAT WY TOT VOORKOMINGE VAN DIEN / GOEDGEVONDEN HEBBEN TE ORDINNEEREN (...)

The Hague 1778 EUR 80.00 - 150.00 EUR 105.44
340

[PAMPHLETS, ORDINANCES, ETC.] RAMPJAAR 1672, LOT OF THREE PAMPHLETS

N.pl. Juio 1672 EUR 70.00 - 120.00 EUR 289.96
341

[PAMPHLETS, ORDINANCES, ETC.] SMALL ARCHIVE OF GOVERNMENT DOCUMENTS ABOUT TOLL LEVIES AND ROAD REGULATIONS

1814-33 EUR 150.00 - 300.00 Not Sold
342

[PAMPHLETS, ORDINANCES, ETC.] W.I.C., LOT OF FIFTEEN MISSIVES AND RESOLUTIONS 1786-91

1792 EUR 150.00 - 300.00 EUR 250.42
343 STRATINGH, S.

[PHARMACY] SCHEIKUNDIGE VERHANDELING OVER DE MORPHINE

Groningen 1823 EUR 80.00 - 150.00 EUR 171.34
344 S. PUFENDORFII

[PHILIOSOPHY] DE OFFICIO HOMINIS ET CIVIS

Lugduni Batavorum 1769 EUR 70.00 - 120.00 Not Sold
345

[PHILIOSOPHY] TWO WORKS: (1) HEEREBOORD, ADR. MELETEMATA PHILOSOPHICA

Amst. 1680 EUR 150.00 - 300.00 EUR 197.70
346 MUSSCHENBROEK, P. VAN

[PHYSICS] ESSAI DE PHYSIQUE

Leyden 1739 EUR 150.00 - 300.00 Not Sold
347 PICART, B.

NEUEROFFNETER MUSEN-TEMPLE

Amst./ Leipsic 1754 EUR 500.00 - 1,000.00 Not Sold
348

[PLAYS] SIXTEEN VOLS. PUBLISHED BY H. VAN KESTEREN AND HEIRS

Amsterdam 1798-1847 EUR 80.00 - 150.00 Not Sold
349

[POETRY] BLOEMKRANS VAN VERSCHEIDEN GEDICHTEN

Amst. 1659 EUR 80.00 - 150.00 EUR 316.32
350 ROTGANS, L. POEZY

[POETRY] VAN VERSCHEIDENE MENGELSTOFFEN

Leeuwarden 1715 EUR 100.00 - 200.00 EUR 131.80
351 PAFFENRODE, J. VAN

[POETRY] TWO TITLES: (1) PAFFENRODE, J. VAN. GEDICHTEN

Gorinchem 1683 EUR 70.00 - 140.00 EUR 210.88
352 WILLINK, D.

[POETRY] DE LUSTPLAATS GROOT HEEREMA BY FRANEKER, IN VAARZEN BESCHREEVEN

Amst. 1734 EUR 100.00 - 200.00 EUR 197.70
353

[POLITICAL SATIRE] BOKKALINI, T. POLITYKE TOETS-STEEN

Amst. 1699 EUR 70.00 - 120.00 EUR 210.88