Soler Y Llach: Online - Banknotes and Bibliography, 1139, Barcelona

Auction Report
November 21, 2025 - November 21, 2025
Page Size: 621 items in 25 pages
3452

CATALUNYA. Lote 6 billetes 25 y 50 Centims (3) y 1 Pesseta (2). Aj. de TORTOSA. MBC a EBC+. Ex Aureo & Calico `Marti Cot II' - 16 marzo 2022, n. 1553.

2022 Not Available EUR 73.20
3453

CATALUNYA. 50 Centims. 1937. Aj. de VALLFOGONA DE BALAGUER. MBC-.

1937 Not Available EUR 73.20
3454

CATALUNYA. Lote 4 billetes 10, 15 y 25 Centims y 1 Pesseta. Febrer i Setembre 1937. Aj. de VALLS. MBC+.

1937 Not Available Not Sold
3455

CATALUNYA. Lote 7 billetes 25 (4) y 1 Pesseta (3). Aj. d' EL VENDRELL. MBC- a EBC. Ex Aureo & Calico `Marti Cot II' - 16 marzo 2022, n. 1601.

2022 Not Available EUR 48.80
3456

CATALUNYA. 1 Pesseta. Octubre 1937. Aj. d' EL VENDRELL. ASSISTENCIA ALS REFUGIATS. GENERALITAT DE CATALUNYA. DEPARTAMENT d' ASSISTENCIA. MBC.

1937 Not Available Not Sold
3457

CATALUNYA. 0, 25 Pessetes. Octubre 1937. Aj. d' EL VENDRELL. ASSISTENCIA ALS REFUGIATS. GENERALITAT DE CATALUNYA. DEPARTAMENT d' ASSISTENCIA. MBC.

1937 Not Available EUR 195.20
3458

CATALUNYA. 0, 25 Pessetes. Octubre 1937. Municipi d'EL VENDRELL. ASSISTENCIA ALS REFUGIATS. MBC.

1937 Not Available EUR 195.20
3459

CATALUNYA. 25 Centims. Novembre 1937. Aj. d' EL VENDRELL. ASSISTENCIA ALS REFUGIATS. GENERALITAT DE CATALUNYA. DEPARTAMENT d' ASSISTENCIA. MBC-.

1937 Not Available Not Sold
3460

CATALUNYA. 10 Centims. Novembre 1937. Aj. d' EL VENDRELL. ASSISTENCIA ALS REFUGIATS. GENERALITAT DE CATALUNYA. DEPARTAMENT d' ASSISTENCIA. MBC+.

1937 Not Available Not Sold
3461

CATALUNYA. 10 Centims. Novembre 1937. Aj. d' EL VENDRELL. ASSISTENCIA ALS REFUGIATS. GENERALITAT DE CATALUNYA. DEPARTAMENT d' ASSISTENCIA. MBC.

1937 Not Available Not Sold
3462

CATALUNYA. 1 Pesseta. Desembre 1937. Aj. d' EL VENDRELL. AJUT ALS REFUGIATS. ASSISTENCIA SOCIAL DE CATALUNYA. MBC+.

1937 Not Available EUR 317.20
3463

CATALUNYA. 10 Centims. Desembre 1937. Aj. d' EL VENDRELL. AJUT ALS REFUGIATS. ASSISTENCIA SOCIAL DE CATALUNYA. MBC+.

1937 Not Available Not Sold
3464

CATALUNYA. 5 Centims. Desembre 1937. Aj. d' EL VENDRELL. AJUT ALS REFUGIATS. ASSISTENCIA SOCIAL DE CATALUNYA. BC+.

1937 Not Available Not Sold
3465

CATALUNYA. 10 Centims. Gener 1938. Aj. d' EL VENDRELL. AJUT ALS REFUGIATS. ASSISTENCIA SOCIAL DE CATALUNYA. (MBC+).

1938 Not Available EUR 183.00
3466

CATALUNYA. 5 Centims. Gener 1938. Aj. d' EL VENDRELL. AJUT ALS REFUGIATS. ASSISTENCIA SOCIAL DE CATALUNYA. MBC+.

1938 Not Available EUR 268.40
3467

CATALUNYA. Lote 2 billetes 50 Centims y 1 Pesseta. Aj. de VERGES. EBC+.

Not Available Not Sold
3468

CATALUNYA. Lote 3 billetes 25, 50 Centims y 1 Pesseta. Aj. de VERGES. EBC.

Not Available Not Sold
3469

CATALUNYA. Lote 6 billetes 25 (3) y 50 Centims y 1 pesseta (2). Juny 1937. Aj. de la CIUTAT DE VIC. Tirada: piezas. MBC+ a EBC. Ex Auero & Calico `Marti Cot II' - 16 marzo 2022, n. 1610.

1937 Not Available EUR 61.00
3470

CATALUNYA. Lote 5 billetes 25 (2) y 50 Centims y 1 Pesseta. Maig 1937. C.M. de VILADECANS. EBC a EBC+. Ex Aureo & Calico `Marti Cot II' - 16 marzo 2022, n. 1624.

1937 Not Available Not Sold
3471

CATALUNYA. Lote 3 billetes 10, 25 y 50 Centims. Aj. de VILANOVA DE BELLPUIG. MBC-.

Not Available EUR 56.12
3472

CATALUNYA. Lote 14 billetes 25 Centims (3) y 1 Pesseta (11). Maig 1937. C.M. de VILANOVA I LA GELTRU. MBC- a EBC+. Ex Aureo & Calico `Marti Cot II' - 16 marzo 2022, n. 1675.

1937 Not Available Not Sold
3473

CATALUNYA. Lote 3 billetes 10, 25 Centims y 1 Pesseta. C.M. y Aj. de VILA-RODONA. MBC- a MBC+.

Not Available EUR 91.50
3474

CATALUNYA. Lote 3 billetes 25 Centims y 1 Pesseta (2). C.M y Aj. de VILASSAR DE MAR. MBC+ a EBC-.

Not Available Not Sold
3475

CATALUNYA. 1 Pesseta. 1937. C.M. VILA DE TOLO. MBC-.

1937 Not Available EUR 91.50
3476

CATALUNYA. Lote 2 billetes 50 Centims y 1 Pesseta. Aj. de VILATORTA. MBC-.

Not Available EUR 97.60